Trening

Trening kardio

received_475555526139945

  • Trening Kardio – forma ćwiczeń mająca na celu poprawę wydolności serca. Polecana jest wszystkim osobom, bez względu na wiek czy poziom wydolności fizycznej. Trening kardio pomaga schudnąć, zbawiennie działa na układ krążenia, dotlenia i pozytywnie wpływa na funkcjonowanie całego organizmu.

 

 

 

Trening siłowy

received_475555549473276

Trening EMS

EMS to elektrostymulacja mięśni stosowana od lat w fizjoterapii, wykorzystywana w sporcie i medycynie estetycznej. Elektrostymulacja to krótki, a jednocześnie niezwykle efektywny trening na miarę Twoich potrzeb.

Trening EMS jest to trening całego ciała, który bardzo efektywnie i w krótkim czasie doprowadza do poprawy sprawności fizycznej, wydolności i zdrowia. Podczas treningu EMS równocześnie pracują wszystkie partie mięśniowe dlatego umożliwia on poprawę wyglądu całej sylwetki.

Jeśli Twoim celem jest redukcja tkanki tłuszczowej, wyrzeźbienie sylwetki, walka z cellulitem, zbudowanie masy mięśniowej lub nie możesz podjąć tradycyjnego treningu z powodu kontuzji – to 30 minutowy trening EMS jest idealną odpowiedzią na Twoje potrzeby.

IMG_8388
IMG_7260-400x400

Trening personalny

 

Trening personalny pod opieką wykwalifikowanego trenera jest bardzo efektywną formą ćwiczeń. 60-minutowy trening składa się z rozgrzewki, indywidualnie dobranego treningu oraz rozciągania mięśni po treningu. Forma prowadzenia zajęć przez trenera personalnego, zależy od Twoich celów, możliwości i preferencji. Dzięki treningowi personalnemu każdy jest w stanie osiągnąć swoje cele treningowe w szybki i bezpieczny sposób.

Trening fitness

received_471823219846509