O klubie

Dla wszystkich Gości ceniących zdrowy styl i aktywny wypoczynek oddajemy do dyspozycji siłownię wyposażoną w profesjonalne urządzenia i sprzęt treningowy. Znajdziesz tutaj urządzenia do zajęć aerobowych, które umożliwią Ci zredukowanie tkanki tłuszczowej oraz maszyny, dzięki którym wzmocnisz swój organizm i wymodelujesz ciało.

Zrobimy wszystko, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje cele.

Nasi klubowicze to społeczność, w której nie ma miejsca na ocenianie innych. W zamian za to w naszym klubie poczujesz pełne wsparcie oraz moc pozytywnej energii. Dla bardziej wymagających proponujemy treningi osobiste z instruktorem, a także indywidualne konsultacje (dodatkowo płatne ). Nasza siłownia przeznaczona jest dla każdego: od osób rozpoczynających swoją przygodę ze sportem, po osoby doświadczone w treningach. Każda osoba przychodząca do klubu może liczyć na pomoc oraz fachowe porady treningowe i żywieniowe.

W naszej klubowej kafejce możesz odpocząć po zajęciach i miło spędzić czas z innymi Klubowiczami.
Znajdziesz tu bogaty asortyment produktów, które przydadzą Ci się przed zajęciami i ożywią Twój organizm po treningu. Serwujemy kawę , batony odżywcze, l-karintynę oraz napoje izotoniczne.

Godziny otwarcia klubu:

Poniedziałek 8-21